Univerex - a képzett magyar szakemberek és a tisztességes bajor fémipar találkozási pontja

Nálunk megtalálod a számításodat, ha

  • még nem dolgoztál külföldön és ott szeretnéd megalapozni az egzisztenciádat,
  • dolgoztál már kint és szívesen visszamennél, de most épp nincs szerződésed,
  • jelenleg is külföldi munkahelyen vagy, de váltanál, mert nem tudtál elhelyezkedni a szakmádban vagy nem elég korrektek a feltételek.

Szerintünk ezek a
legfontosabb alapértékeink

Átláthatóság

Azt valljuk, hogy a legtisztább, ha mindenről előzetesen tájékoztatunk Téged – és ahogyan a Megbízó céget is –, mert csak így tudsz megalapozott döntést hozni (és mi is így tudunk éjjel nyugodtan aludni). Ennek része a személyes bemutatkozás, mert a találkozó alatt egyértelműen kirajzolódik, jól éreznéd-e magad az új közegben.

Tisztesség

Nem csak ismerjük, be is tartjuk a jogszabályokat. Egyrészt a német hatóságok szigora, másrészt a szakmai hiúságunk miatt. Ezt egyébként annyira komolyan vesszük, hogy 25 év alatt minden hatósági ellenőrzésen megfeleltünk, bírság kiszabása nélkül. Sőt, Megbízóinkkal, Dolgozóinkkal sem volt vitás ügyünk.

Őszinteség

Mindent elmondunk, mielőtt munkába állsz: a munkarendtől kezdve a munkavédelmi szabályzaton át a szálláshely házirendjéig. (Nyugodj meg, utóbbi alatt csak azokat az alapokat értjük, amelyek elengedhetetlenek a békés együttéléshez.) És a német munkaügyi és adózási szabályokat sem tartjuk titokban Előtted.

Melletted vagyunk jóban és rosszban

Teljesen érthető, ha Benned van a félsz, hogy mi lesz Veled Németországban – különösen akkor, ha nem beszéled elég jól a nyelvet. Nyugodj meg, mi akkor is melletted vagyunk és „fogjuk a kezed”, ha gondod-bajod van, sőt, még a nyelvtanulásodat is segítjük.

A magyar viszonylatokat látva tudjuk, hogy ez kicsit meseszerűen hangzik, de az az igazság, hogy a német partnereink mentalitása egészen más. A megbízható munkaerőt megbecsülik és segítik, mert tisztában vannak vele, hogy a lelkiismeretesen elvégzett kétkezi munka nélkül a legfantasztikusabb mérnökötletek sem vinnék előre a céget.

Ezt a támogatást részben a mi közreműködésünkkel adják meg, ezért bátran fordulhatsz hozzánk, ha anyagi vagy más jellegű problémád adódik (például orvoshoz kell menned vagy hivatalos ügyeket kell intézned).

5 tény rólunk, ami érdekelhet

  • Ismerjük a helyi viszonyokat, ami nagyon sokat segít abban, hogy megtaláljuk a Neked legjobban mnegfelelő munkát.
  • Naprakészek vagyunk a törvényekkel, szabályozásokkal, így Te teljesen tisztán és biztonságban dolgozhatsz kint.
  • Csak olyan céggel állunk kapcsolatban, ahol mi is szívesen dolgoznánk, ahol alap, hogy időben fizetnek és emberszámba veszik a dolgozókat.
  • Mivel nevünket és arcunkat adjuk a kiküldött dolgozók mellé, csakis felkészült, lelkiismeretes, hosszú időtávra tervező szakembereket veszünk fel.
  • Mi is éltünk kint és pontosan tudjuk, mit jelent távol lenni a családtól vagy mennyire nehéz beilleszkedni (és persze azt is, mennyi pozitívuma van a külföldi életnek). Ezekkel a tapasztalatainkkal segítünk Neked az átállásban.

Amit tőlünk biztosan megkapsz

Szimpatikusak vagytok, mutassátok a munkalehetőségeket

Modern
munkakörülmények

Igényes,
felszerelt szállás

Tervezhető,
korrekt fizetés

Részletek, amelyeket jó, ha tudsz

  • Minden egyes juttatásodat hivatalos bejelentés alapján számoljuk el, és be is valljuk mindkét ország adóhatósága felé.
  • A béredet minden hónapban legkésőbb 15-éig átutaljuk a számládra.
  • Minden szabadságot és fizetett ünnepet 100 %-os német órabérrel fizetünk ki Neked.
  • A szabadságaidat általában tetszés szerint veheted ki (de üzemleállás idején kötelező szabadságot kivenni).
  • Ha a Megbízónál van rendkívüli túlóra, illetve esti, éjszakai, hétvégi, ünnepnapi műszak, a német munkajog szerint fizetjük Neked a pótlékait.
  • Figyelünk rá, hogy a Megbízó lehetővé tegye, hogy családodat igényeid szerint meglátogathasd.

Ezeket kapod tőlünk

  • Megtaláljuk a Számodra ideális munkát (ebben segít a tapasztalatunk, a helyismeretünk és a nyelvtudásunk).
  • Megbízható céghez küldünk dolgozni, aki megbecsüli a munkádat (szigorú szempontok alapján választjuk ki, kivel működünk együtt).
  • Minden hónapban kimegyünk, hogy megnézzük, minden rendben van-e Veled, és hogy tudunk-e bármiben segíteni.
  • Intézzük a hivatalos papírjaidat és tőlünk kapod a fizetésedet (így lehetünk biztosak, hogy minden rendben lesz).
  • Olyan szállást biztosítunk, ahol mi is szívesen laknánk és ha szeretnéd a családod kiköltöztetésében is segítünk.
  • Ha nem beszéled eléggé a nyelvet, akkor egy intenzív némettanfolyamra küldünk, ahol megszerezheted a munkához elengedhetetlen szintű tudást.

Cserébe ezeket kérjük tőled

  • Érts a szakmádhoz és tiszteld annyira, hogy folyamatosan fejlődsz benne.
  • Beszéld a németet valamilyen szinten (a betanuláshoz, később az önálló munkavégzéshez is szükséged lesz rá).
  • Akarj dolgozni (megbízhatatlan emberek mellé nem szeretnénk a nevünket adni).
  • Tudj együttműködni a munkatársaiddal.
  • Legyél lelkiismeretes és becsületes.
  • Ne okozzon gondot a másokkal való együttélés (természetesen saját szobád biztosan lesz).

Érdekel, milyen munkahelyre számíthatsz?

Ebben a videóban megmutatjuk az egyik munkahelyünket.

Lehet, hogy itt megtalálod a Neked való munkát?

Gépösszeszerelő

Itt végre szaktudásodhoz méltó fizetéssel jutalmazzák a munkádat, és a betanulásodat is biztosítják. Mindehhez némi ipari szerelési tapasztalatra és alapfokú némettudásra van szükséged.

Sanitaer (Vízvezeték és fűtésszerelő)

A Te feladatod a padlófűtési rendszer telepítése és összekötése a hőszíivattyús rendszerrel, amihez a monteur csapat napelemes rendszert telepít. Esetenként vizes blokkok vízvezetékszerelését is el kell végezd.

Elektriker (villanyszerelő hőszivattyúk telepítéséhez)

A Te feladatod a hősszivattyús rendszer telepítése és összekötése a fűtési rendszerrel, amihez a monteur csapat napelemes rendszert telepít.

Itt érsz el minket

Felhívhatsz minket telefonon hétköznap 8 és 19 óra között vagy írj nekünk e-mailt.

Irodánk címe: 1149 Budapest, Róna köz 15.
Székhelyünk: 2151 Fót, Juhász Gyula utca 10.

Balogh Tamás

balogh.tamas@univerex.hu
+36 30 566 6176

Mikus Laura

mikus.laura@univerex.hu

KÉRDEZZ ÉLŐBEN

Kedves Látogatónk! Köszöntünk az Univerex Kft. német álláskereső oldalán! Telefonon is elérsz minket: +36 30 566 6176. Miben segíthetünk?
Sziasztok! Csak azt szerettem volna megkérdezni hogy tudom hogy non-stop, de meddig van nyitva??